+38(098) 150-72-62
Связь с нами
Работаем ежедневно
c 8:00 до 20:00
  • Цены в : грн
    • q
    • $
  • Русский
  • Вход

Публічний договор

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

Публічний договір – цей правочин про надання та отримання послуг, який встановлює однакові для всіх Замовників умови надання цих послуг на умовах публічної оферти з моменту її акцептування Замовником (далі – «Договір»).
Публічна оферта – пропозиція Виконавця, адресована будь-якій фізичній особі відповідно до статті 641 Цивільного кодексу України, укласти з ним договір, що міститься в публічній оферті. Предметом Договору є надання можливості придбання товарів та послуг Замовнику для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності. 
Акцепт – надання Замовником повної і безумовної відповіді Виконавцю на його пропозицію укласти Договір на умовах, визначених публічною офертою, шляхом оформлення (підписання) заяви-приєднання до Договору та/або оплати замовлених Послуг, що свідчить про прийняття ним публічної оферти.

Виконавець - продавець товарів та послуг у рамках цього Договору.
Замовник — фізична особа, що уклала з Виконавцем Договір.

Одержувач – фізична особа, для якої Замовник замовляє Послугу або доручає прийняти Замовлення.

Послуга — діяльність Виконавця, що здійснюється за замовленням Замовника, яка включає в себе в тому числі, але не виключно, комплекс послуг:

 - послуги організаційно-технічного характеру із застосуванням сучасних інформаційних технологій – обробка замовлення та контроль виконання на всіх етапах;

 - флористичні послуги –  закупка квітів і супутніх товарів, складання букетів, інших квіткових композицій, оформлення поздоровлень;

 - виконання доставки квітів і супутніх товарів та інші послуги не заборонені законодавством України.

Конкретний перелік послуг визначається у Замовленні.        

Замовлення –  додаток до Договору, який містить перелік товарів та послуг (далі – Послуга), які Замовник вибирає онлайн в своєму браузері на Сайті Виконавця, із зазначенням часу і місця доставки.
Сайт — веб-сайт Виконавця в мережі Інтернет, що розміщений за адресою: https://flowers-shop.com.ua

1.2. АКЦЕПТУВАННЯ ДОГОВОРУ
1.2.1. Підтвердженням повного та безумовного акцептування публічної оферти є оформлення  Замовником Замовлення та/або внесення ним плати за замовлені Послуги, що свідчить про прийняття ним публічної оферти.
1.2.2. Договір вважається укладеним без його подальшого підписання з моменту отримання Виконавцем Замовлення від Замовника та/або оплати Замовником замовлених Послуг чи вчинення інших дій, передбачених Договором, що свідчать про згоду дотримуватися умов Договору, без підписання письмового примірника Сторонами.
1.2.3. Замовник дає згоду дотримуватися умов Договору та згоду отримати Послуги на встановлених Виконавцем умовах з моменту оформлення Виконавцем Замовлення та/або оплати замовлених Послуг.
1.2.4. Укладаючи Договір, Замовник автоматично погоджується з повним та безумовним прийняттям Замовником положень Договору та всіх додатків (Замовленння), що є невід’ємною складовою частиною Договору.
1.3. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.3.1. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладання і виконання цього Договору відповідно до його умов.
1.3.2. Всі умови Договору, викладені в цій Публічній оферті, є обов’язковими для Сторін.
1.3.3. Якщо Замовник не згодний з умовами Договору, він має право не укладати цей Договір. Відповідно, Замовник, який здійснив Акцепт, підтверджує своє ознайомлення та згоду з усіма умовами цього Договору.
1.3.4. Договір про надання послуг укладається шляхом надання згоди Замовником на приєднання до запропонованого Договору в цілому, шляхом акцептуванням всіх істотних умов Договору, без підпису письмового примірника сторонами. Дійсний Договір має юридичну силу відповідно до ст. 633 ЦК України і є рівносильним Договору, підписаному сторонами.
2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Виконавець зобов'язується надати Послугу, згідно Замовлення  Замовника, за умови 100% передоплати.

3. УМОВИ НАДАННЯ ТА ОТРИМАННЯ ПОСЛУГ

3.1. Правила оформлення замовлення.
3.1.1. Замовлення приймаються через сайт або по телефону.
3.1.2. Замовник зобов'язаний надати повну інформацію про Одержувача, всі поля у формі замовлення повинні бути заповнені. Місто доставки повинно відповідати Повній адресі доставки. Якщо потрібне місто доставки не знайдено, необхідно зв'язатися з Виконавцем по телефону.
3.1.3. Обов'язковим є зазначення телефону Одержувача. Якщо дзвінок не є обов'язковим, то Виконавець зв'яжеться з одержувачем у самому крайньому випадку.
3.1.4. Замовлення приймається в роботу за умови 100 % передоплати.
3.1.5. Мінімальний час доставки 4 години після оплати. При оплаті менше ніж за 4 години до настання часу доставки, замовлення переноситься відповідно до часу оплати, якщо інше не обумовлено з менеджером. У дні масового попиту на послуги (Міжнародний жіночий день, День святого Валентина - 7-9 березня та 13-15 лютого відповідно) - Виконавець не дає ніяких гарантій та знімає з себе відповідальність відносно часу доставки, в ці дні всі замовлення доставляються протягом дня.
3.1.6. Всі замовлення обробляються в операційний час з 9.00 до 17.00 щодня. Замовлення день в день (на сьогодні) приймаються до 13 годин або узгоджуються в індивідуальному порядку в кожному окремому випадку.

3.1.7. У дні масового попиту на послуги (Міжнародний жіночий день, День святого Валентина - 7-9 березня і 13-15 лютого відповідно) можливість виконання замовлень в невеликих населених пунктах (крім обласних центрів ) просимо погоджувати з Виконавцем заздалегідь. Якщо Ви оформите й сплатите замовлення без попереднього узгодження - ми не зможемо гарантувати доставку.

3.1.8. Замовлення, оформлене і оплачене в онлайн режимі не в операційни час (після 17.00), приймає статус "В роботі" на наступний день о 9.00 годині і буде доставлене не раніше 12.00 години відповідно до операційного часу.

3.1.9. Всі ціни на сайті вказані без вартості доставки. Вартість доставки розраховується окремо.Безкоштовна доставка не поширюється на деякі райони міста, не розповсюджується на передмістя і вимагає оплати - доплати до замовлення. Вартість повідомляє Виконавець. Вартість доставки по передмістю і населеним пунктам не вказаними на сайті узгоджується з Виконавцем і оплачується окремо.

3.2. Порядок доставки замовлення.
3.2.1. Час доставки замовлених товарів може бути змінений за ініціативи Одержувача. Отримувач може доручити прийняти замовлені для нього товари третій особі.
3.2.2. У разі, якщо на момент доставки товару Одержувача немає вдома, Виконавець має право за власним вибором:
3.2.3. Залишити квіти у сусідів, помістивши на двері Одержувача записку із зазначенням, хто саме отримав квіти від його імені.
3.2.4. Передати родичам, друзям, знайомим Одержувача для подальшої передачі його Одержувачу.
3.2.4. Замовлення вважається виконаним у випадках, якщо:
3.2.5. До місця знаходження Одержувача, вказаного в замовленні, відсутній вільний безперешкодний доступ, і зв'язатися з Одержувачем не представляється можливим.
3.2.6. Замовник визнає право одержувача або за його відсутності вище перелічених осіб, у відмові прийняти квіти з особистих або інших причин, не пов'язаних з якістю послуг, і не накладає на виконавця додаткових зобов'язань, і визнає виконання послуг в повному обсязі.
3.2.7. На момент доставки в зазначений час одержувач відсутній, і залишити замовлення нікому.
3.2.8. Виконавець, після доставки, не несе юридичної або будь-якої іншої відповідальності за подальші умови утримання та якість квітів, викликану цими умовами утримання або природним в'яненням!
3.3. Якість товару.
3.3.1. Після отримання оплати за Замовлення Виконавець збирає букет зі свіжих квітів.

3.3.2. Виконавець гарантує, що всі додаткові товари - цукерки, торти та інші - будуть мати належний термін придатності, зазначений на упаковці. Але ми знімаємо з себе всю відповідальність за будь-які неякісні товари, окрім квітів. Відповідальність за них несе виробник.
3.4. Заміщення.
3.4.1. Деякі квіти є сезонними або можуть бути недоступними в деяких населених пунктах. В окремих випадках ми залишаємо за собою право еквівалентної заміни квітів, при цьому, зберігаючи загальний вигляд, кольорову гамму та вартість композицій, також допускаються відхилення згідно варіацій дизайнера. Наприклад, в монобукетах вид квітів буде мати перевагу над їх кольором, а при заміні складових у збірному букеті перевага віддається кольоровій гамі.

3.4.2. Композиції квітів (букети, кошики і т.д.), що містять кілька видів квітів, а також квіткова фурнітура (упаковка, декор і т.п.), декоративна зелень, замінюються без узгодження з Замовником. Ми повідомляємо Замовника про заміну квітів (способом зазначеним Замовником в формі замовлення) в композиція, які містять один вид квітів, за винятком днів масового попиту на квіти (13-15 лютого і 7-9 березня). У разі, якщо найближчим часом не отримали відповідь, заміна проводиться без узгодження з Замовником.
3.4.3. Виконавець не гарантує ідентічночності товарів. Зовнішній вигляд товарів може відрізнятися від наданих на сайті фотографій.
3.4.4. Якщо на момент доставки замовлення немає у продажу замовленого виду цукерок або торта, вони замінюються подібними, зі схожими якісними характеристиками.
3.4.5. Якщо на момент доставки замовлення відсутня будь-яка складова зі складу корзини з фруктами, вона замінюється подібною, зі схожими якісними характеристиками.
3.4.6. Заміна будь-якої зі складових замовлення проводиться без додаткової оплати з боку клієнта. Виконавець зобов'язується вдаватися до заміни тільки в крайніх випадках.

3.4.7. У разі необхідності доплати за доставку, коли неправильно зазначені дані Замовника та/або зв'язатися з Замовником до настання строку доставки немає можливості, розмір композиції буде зменшений на суму вартості доставки і замовлення виконано у визначені Замовником терміни або терміни встановлені Одержувачем.

3.4.8. В дні масового попиту на квіти (7-9 березня і 13-15 лютого) в разі відсутності замовлених квітів заміщення квітів відбувається на квіти, що є в наявності без узгодження з Замовником. Заміщення відбувається на суму вартості замовлення з доставкою в потрібну дату. Перевагу має дата доставки, а не найменування квітів.

3.4.9. Композиції квітів - букети, кошики і т.д., що містять кілька видів квітів, а також упаковка, декор, декоративна зелень, замінюються без узгодження з Замовником.

3.4.10. В період карантину в разі відсутності замовлених квітів заміщення квітів відбувається на квіти, що є в наявності. Заміщення відбувається на суму вартості замовлення з доставкою в потрібну дату. Перевагу має дата доставки, а не найменування квітів.
3.5. Політика повернення. 
3.5.1. Скарга на замовлення може бути прийнята до розгляду, якщо вона подана протягом 14 днів з моменту виконання замовлення.
3.5.2 . Порядок компенсації відбувається у випадках п.3.5.3., п.3.5.7., п.3.6.2,  п.3.6.3. Часткове або повне повернення коштів відбувається в найближчий банківський день після прийняття рішення про повернення. Сторони звільняються від зобов'язань за даною Угодою внаслідок виникнення форс-мажорних обставин.
3.5.3. За порушення строків постачання з вини Виконавця, Замовник отримує компенсацію у розмірі 10% від вартості замовлення.
3.5.4. Компенсація не поширюється на випадки, коли в зазначений Замовником час Одержувача не було на місці, або на прохання Одержувача час доставки було змінено, а також на випадки, коли Одержувач відмовився від отримання замовлення.
3.5.5. Виконавець не дає ніяких гарантій та знімає з себе відповідальність відносно часу доставки, в дні масового попиту на послуги (Міжнародний жіночий день, День святого Валентина - 7-9 березня й 13-15 лютого відповідно) - у ці дні всі замовлення доставляються протягом дня.
3.5.6. У разі, якщо в момент вручення замовлення Одержувачу, квіти були несвіжими, клієнт має право на 100 % компенсацію або на заміну квіткової композиції. До скарги необхідно додати фотографії доставлених квітів в день доставки, як доказ їх неналежної якості. Якщо будь-яка складова замовлення, окрім квітів, має неналежний або неякісний вигляд, то вона підлягає заміні. Квіткові композиції, які були змінені згідно п.3.4, вважаються виконаними належним чином.
3.5.7. Повернення грошових коштів при скасуванні замовлення здійснюється з утриманням 20% від вартості замовлення в наступних випадках:
3.5.7.1. Якщо Замовлення некоректно оформлене, а букет не був зібран флористом.
3.5.7.2. Якщо дата доставки була змінена Одержувачем або Замовником в процесі роботи над замовленням.
3.5.7.3. Якщо в ході роботи над Замовленням змінювалась адреса доставки з ініціативи Одержувача або Замовника.
3.5.7.4. Якщо Одержувач не виходить на зв'язок за допомогою наданих Замовником контактних даних, при умові, що букет не зібран флористом.

3.5.7.5. При затримці надходження грошових коштів на рахунок Виконавця, час виконання замовлення согл. п.1.5. переноситься пропорційно часу надходження грошей. Якщо перенесений час доставки не влаштовує замовника, то кошти можуть бути повернуті, але з утриманням 20% від вартості замовлення.

3.5.7.6. Якщо в Замовленні немає квітів, а лише супутні товари.

3.5.8. Якщо Одержувач відмовляється від отримання замовлення, таке замовлення вважається виконаним, повернення коштів не відбувається.

3.6. Скасування замовлення. 
Якщо ви скасовуєте доставку замовлення - повідомте про це за 24 години до часу доставки.
3.6.1. Замовлення не може бути скасоване, якщо букет знаходиться в роботі у флориста.
3.6.2. В інших випадках ми утримуємо 20 % від вартості замовлення, а залишок суми повертається замовнику.
3.6.3. Внаслідок скасування замовлення через виникнення форс-мажорних обставин, сума, сплачена Замовником, буде повернута в повному обсязі з урахуванням вирахування банківської комісії за проведення транзакції.

4. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ВИКОНАВЦЯ

4.1. Виконавець зобов’язаний:
4.1.1. Забезпечити надання Послуг, відповідно до предмету Договору, зазначеному в Замовленні

4.1.2. Повідомляти Замовникові, за його вимогою, усі відомості про хід виконання цього Договору.
4.1.3. Не допускати розголошення конфіденційної особистої інформації, що стали відомі Виконавцю, при виконанні обов'язків за цим Договором, крім випадків, передбачених законом.

4.1.4. Надати Замовнику Послуги у порядку та строки, передбачені цим Договором, Замовленням.

4.2. Виконавець має право:

4.2.2. Вносити зміни до цього Договору, шляхом публікації нової редакції Договору та/або змін до нього на Сайті https://flowers-shop.com.ua в будь-який момент і розміщення на цьому Сайті відповідного повідомлення про запровадження цих змін.

4.2.3. Залучати третіх осіб до виконання юридичних та інших дій, пов’язаних із наданням Замовнику Послуг та отриманням платежів за Договором, без погодження таких дій Виконавця із Замовником.

4.2.4. Відмовитися від виконання Замовлення без пояснювання причин, повернувши Замовнику сплачені кошти в повному обсязі.

5. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЗАМОВНИКА

5.1. Замовник зобов’язаний:

5.1.1. Повідомити Виконавцеві достовірні відомості про себе. У разі порушення Замовником умов, передбачених цим пунктом, Виконавець не несе відповідальність за наслідки, які можуть виникнути у зв'язку зі зміною даних.
5.1.2. Перевірити правильність написання своїх даних та/або даних Одержувача.

5.1.3. Сплатити за Послуги Виконавця на умовах 100% передоплати та в розмірах, визначених в Замовленні.
5.1.4. Замовник погоджується з тим, що цю та іншу інформацію, необхідну для якісного обслуговування Замовника, може бути передано, без письмового повідомлення про факт передачі, Виконавцем третім особам.

5.1.5. Надавати Виконавцеві інформацію та роз'яснення, в т.ч. письмові, які необхідні для надання Виконавцем Послуг, передбачених цим Договором.
5.2. Замовник має право:
5.2.1. Отримати Послуги Виконавця у кількості, порядку та строки, передбачені цим Договором, Замовленням.

5.2.2. Замовник або Одержувач (за дорученням Замовника) має право відмовитися від отримання Замовлення в момент вручення, якщо Замовлення не відповідає заявленій якості.
5.2.3. Замовник має право використовувати Сайт тільки в особистих цілях не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

6.1. Виконавець, після доставки, не несе юридичної або будь-якої іншої відповідальності за подальші умови утримання та якість квітів, які пов'язані з природним старінням,  в'яненням.

6.2.  Виконавець не несе відповідальності перед Замовником за виникнення затримок у наданні Послуги, якщо такі затримки знаходяться поза межами контролю з боку Виконавця.

6.3. Виконавець не несе відповідальності за достовірність відомостей, наданих Замовником під час замовлення Послуг.

6.4. Виконавець не несе відповідальності перед Замовником за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим Договором, якщо воно виникло внаслідок дії форс-мажорних обставин, як то: пожежі, стихійне лихо, військові дії, громадські заворушення, епідемії, блокади, страйки, землетруси, повені, а також внаслідок рішень чи приписів органів державної влади та управління, місцевого самоврядування, внаслідок яких на сторони покладатимуться додаткові обов'язки чи встановлюватимуться додаткові обмеження і які роблять неможливим подальше повне чи часткове виконання договору, а також інші дії чи події, що існують поза волею Сторін.

6.5. Всі суперечки, що виникають з цього Договору або пов'язані з ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю такого спору відповідно до чинного законодавства України

7. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ, ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО НЬОГО ТА РОЗІРВАННЯ

7.1. Договір є публічним і безстроковим та діє до його припинення будь-якою зі Сторін у порядку, встановленому цим Договором або чинним законодавством.
7.2. Цей Договір публічно доводиться до відома усіх Замовників, шляхом його розміщення (оприлюднення) на Сайті Виконавця.
7.3. Виконавець самостійно та на виконання вимог чинного законодавства України визначає умови Договору. Виконавець самостійно має право змінити умови Договору з обов’язковим повідомленням про це Замовників на Сайті. У разі незгоди Замовника зі змінами, внесеними до Договору, такий Замовник має право розірвати Договір, згідно з порядком, викладеним в Договорі, протягом 7 (семи) календарних днів з дня, коли він дізнався чи міг дізнатися про внесені зміни до Договору, шляхом направлення чи особистого подання відповідної письмової заяви. Не розірвання Замовником Договору у вказаний строк та продовження користування Послугами свідчить про згоду Замовника зі змінами, внесеними до Договору.
7.4. При внесенні змін до цього Договору, Виконавець розміщує повідомлення про такі зміни на своєму Сайті не менше ніж за 7 (сім) календарних днів до вступу змін в силу, крім випадків, для яких Договором встановлений інший строк та/або порядок повідомлення про внесення змін, а також випадків, у яких Виконавець не зобов’язаний повідомляти Замовника про внесення змін. При цьому Виконавець гарантує та підтверджує, що розміщена на Сайті Виконавця поточна редакція тексту цього Договору є дійсною.
7.5. Виконавець має право припинити дію цього Договору в односторонньому порядку, та має повернути оплату за послуги Замовнику, розраховану у пропорційному відношенні не наданих послуг до повного обсягу Послуг, якщо інше не узгоджено із Замовником в індивідуальному порядку.

8. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1. Укладаючи цей Договір, Замовник автоматично погоджується з повним та безумовним прийняттям положень Договору, затверджених Виконавцем, та інших умов надання Послуг, оприлюднених на Сайті. 
8.2. Цей Договір є публічним відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України і його умови однакові для всіх Замовників. Прийняття умов цього Публічного договору (акцепт) є повним і беззастережним і означає згоду Замовника з усіма умовами Договору без виключення і доповнення, а також свідчить про те, що Замовник розуміє значення своїх дій, всі умови Договору йому зрозумілі, Замовник не знаходиться під впливом помилки, обману, насильства, загрози, тяжких обставин тощо.

Свернуть

Обратная связь