Яскрава, барвиста квіткова композиція, складена з з хризантем різних сортів і відтінків і кущової гвоздики!
Отримати в подарунок таке ось осіннє диво безсумнівно приємно!
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Вчуся і працюю у Києві, а батьки проживають у Никополі. Дуже сумую за ними. І як мені радісно, що можу на відстані поздоровити їх в праздники живими квітами та ласощами. Гарну справу робите для всіх нас. Успіхів та гарних клієнтів.
Дуже дякую магазину uabuket за відмінний сервіс! Троянди були просто казкові!
Ідеальний букет доставили батькові в Жмеренкі!
Заказал букет роз и оплатил не выходя из офиса. А через 35 минут моя девушка уже с букетом! Огромное спасибо вам магазин цветов uabuket.com!!!
Я вперше замовляла доставку квітів, букет призначався мамі яка знаходилась в 1000 км від мене. Доставили в час, букет відмінної якості !!! Величезне дякую !!!! Тепер буду постійно користуватися вашими послугами.
Дуже дякую за квіти для сестри, вони неперевершени! Було дуже приємно!
Спасибо большое за доставку букета из белых хризантем для бабушки в Бердянск на день рождения. Все получилось замечательно, без опозданий, цветы простояли долго. Спасибо за эту красоту!
Дякую Вам за можливість порадувати людину на відстані. Робила замовлення з Італії з доставкою день в день в м. Луцьк. Багато компаній мені відмовили, але не Ви. Я почала сумніватися в якості виконання роботи. Дякую що не підвели, букет просто супер! Подруга задоволена, фотозвіт відправили
Дуже Дякую Вам, за вашу роботу! У моєї ріднесенькой матусі вчора було день народження!!! Ви доставили букет її улюблених квітів. Все вийшло дуже зворушливо, дуже радісно і гідно! Спасибі !!
Відмінний сервіс.Ми святкували День Народження у Львові.Букет став окрасою свята, доставлений вчасно і у відповідності із зображенням на сайті.Спасібо, що ви є!