Композиція в кошику складена з троянд ніжного персикового відтінку і гвоздик. Такий подарунок буде доречний як для жінки, так і для чоловіка!
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Дякую магазину за відмінний сервіс та приємні ціни! Подзвонив в обід, а ввечері все було зроблено. Все сподобалося, і якість і квіти, дякую за працю і турботу!!! Буду замовляти тільки у uabuket !!!
Замовив своїй дівчині букет. Вона питала потім, де я купив такий шикарний букет, у нас в квіткових магазинах таких не продають. Замовив їй ще один, тепер чекаю реакції. Упевнений що і цей букет буде зроблений на всі 100%.
Вчуся і працюю у Києві, а батьки проживають у Никополі. Дуже сумую за ними. І як мені радісно, що можу на відстані поздоровити їх в праздники живими квітами та ласощами. Гарну справу робите для всіх нас. Успіхів та гарних клієнтів.
Дякую за доставку. Це було круто. Дуже задоволена!!!
Дуже ніжний теплий букет доставили матусі в Апостолово. Дчкую.
Дякую за доставку в Хусті! Букет гарний та запашний
Хороший ассортимент, адекватные цены, приветливый персонал, удобный сайт и много способов оплаты. Заказываю здесь не первый раз, еще ни разу не подвели. Букеты стоят долго, курьер не опаздывает. Смело заказывайте цветы с доставкой! Магазин выполняет свою работу на все 100%
Дуже дякую магазину uabuket за відмінний сервіс! Троянди були просто казкові!
Ідеальний букет доставили батькові в Жмеренкі!
Так как Муж служит решил зделал сюрприз на день влюбленых , заказал здесь будет . Букет шикарный ,цветы свежие . Но одно что чуть не приятно стало что муж просил записочку положить , но к сожалению в бекете ничего не было (