Оберемок біло-рожевої еустоми для романтичного випадку. Ніжні тони бежевого і світло-зеленого з яскраво рожевими вкрапленнями роблять букет ніжним і в той же час трохи зухвалим. Букет сподобається як мрійливим особам, так і яскравим впевненим в собі особистостям.
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Только положительные впечатления. Букет из красных гербер и хризантем выше всяких похвал, огромная благодарность флористам. Заказывала букет с доставкой в Кременчуг. Цветы стоят до сих пор. У меня просто нет слов. Спасибо!
Дякую за доставку в Хусті! Букет гарний та запашний
Огромное спасибо за чудесный букетик из кустовых роз и гербер для моей мамы на день рождения. Отлично обученные менеджеры, ассортимент ошеломляющий и цены адекватные. Благодарю, что не подвели!
Ми вам дуже вдячні за доставку в місто Львів. Букет «Ніжність» був дуже гарний і вчасно доставлений. Ми дуже задоволені сервісом вашого магазина.
Ви подарували нам стільки радощі та щастя! Як невидимі феї робите добро! Усього доброго вам!
Я вперше замовляла доставку квітів, букет призначався мамі яка знаходилась в 1000 км від мене. Доставили в час, букет відмінної якості !!! Величезне дякую !!!! Тепер буду постійно користуватися вашими послугами.
Дуже дякую за квіти для сестри, вони неперевершени! Було дуже приємно!
Замовив своїй дівчині букет. Вона питала потім, де я купив такий шикарний букет, у нас в квіткових магазинах таких не продають. Замовив їй ще один, тепер чекаю реакції. Упевнений що і цей букет буде зроблений на всі 100%.
Дякую за доставку. Це було круто. Дуже задоволена!!!
Дуже Дякую Вам, за вашу роботу! У моєї ріднесенькой матусі вчора було день народження!!! Ви доставили букет її улюблених квітів. Все вийшло дуже зворушливо, дуже радісно і гідно! Спасибі !!