Чи отримували ви коли небудь кошик з квітами? Якщо отримували значить знаєте як це неймовірно приємно. А якщо ні, подаруйте самі і побачите реакцію. Дарувати не менш приємно ніж отримувати. Особливо коли влаштовуєш сюрприз.
Цей кошик такий гарний! Сподобається і жіночій половині, і навіть чоловікові.
Оплатити квіти можна будь-яким із способів:
- картою Visa
- MasterCard
- Приват24
- Платіжні термінали
- Western Union
- Доставка квітів здійснюється у часовий проміжок, який необхідно вибрати при оформленні замовлення.
- Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
- Цілодобову доставку необхідно узгодити заздалегідь.
- Ми залишаємо за собою право на додаткову оплату доставки в деяких випадках. Наприклад, у віддалені райони.
- Замовити термінову доставку квітів (від 1-2 годин) можна по телефону в операційний час.
Доставка квітів в Київі пройшла чудово. Доставили ідеальний букет і за вигідною ціною!
Дякую за доставку в Хусті! Букет гарний та запашний
Дуже ніжний теплий букет доставили матусі в Апостолово. Дчкую.
Велике спасибі за доставку букета "Симпатія" м. Хуст!
Дуже дякую магазину uabuket за відмінний сервіс! Троянди були просто казкові!
Хотела порадовать маму в день рожденья, заказав ей букет роз. Оформила на сайте и оплатила. На почту мне пришло подтверждение заказа. Маме вручили роскошные розы! Спасибо вам ещё раз огромное за счастливую улыбку моей мамы!
Дякую Вам за можливість порадувати людину на відстані. Робила замовлення з Італії з доставкою день в день в м. Луцьк. Багато компаній мені відмовили, але не Ви. Я почала сумніватися в якості виконання роботи. Дякую що не підвели, букет просто супер! Подруга задоволена, фотозвіт відправили
Дуже Дякую Вам, за вашу роботу! У моєї ріднесенькой матусі вчора було день народження!!! Ви доставили букет її улюблених квітів. Все вийшло дуже зворушливо, дуже радісно і гідно! Спасибі !!
Так как Муж служит решил зделал сюрприз на день влюбленых , заказал здесь будет . Букет шикарный ,цветы свежие . Но одно что чуть не приятно стало что муж просил записочку положить , но к сожалению в бекете ничего не было (
Ви даруєте щастя!!! Дуже дякую за поздоровлення! Подруга на сьомому небі!!